Sugardatingas pradedantiesiems: 5 terminai, kuriuos turi žinoti

Sugardatingas – tai kontroversiška, intriguojanti bei jau ir Lietuvoje populiarėjanti santykių forma, kurios esmė – abipusė nauda ir bendras susitarimas tarp dviejų asmenų. Nesi apie tai girdėjęs? Pats laikas susipažinti! Kas esi tu: Sugardaddy, Sugarbaby, Sugarmama ar Boytoy?

 

Elegant man on a beautiful woman wears a necklace

 

1. Sugardatingas: abipuse nauda grįsti santykiai

Skeptikai sugardatingą laiko sumaterialėjusios visuomenės pasėkme. Tačiau mes manome, jog visi santykiai yra grįsti vienokia ar kitokia nauda. Kiekvienas turime savo vertę – materialinę, estetinę, intelektinę ar kitokią. Kiekvienas norime būti įvertintas už tai, ką turime pasiūlyti, mainais trokšdami to, ko neturime patys. Tik vieni žmonės renkasi apie tai kalbėti, kiti niekada nesutiktų to pripažinti. Iš esmės sugardatingas primena klasikinį santykių modelį, kuriame vienas asmuo teikia materialinę naudą, o kitas skiria savo laiką ir kompaniją.

 

Businessman Fixing Cufflinks his Suit

2. Sugardaddy: dosnus lepintojas

Sugardaddy – tai džentelmenas, turintis stabilią finansinę padėtį bei trokštantis pasidalinti jos teikiamomis privilegijomis su žavia, charizmatiška ir savo vertę žinančia būtybe – sugarbaby (cukrinė mergina)  ar boytoy (berniukas žaisliukas). Sugardaddy paprastai yra vyresnis nei 40-ies.

 

Hush-hush. Portrait of sexy blond girl asking for silence. She is standing and raising her finger to red lips. The lady is wearing black hat

3. Sugarbaby: fantazijų pildytoja

Ideali sugarbaby – tai žavi, dažniausiai jaunesnė (vidutiniškai 20-27 metų), charizmatiška, išsilavinusi bei patraukli mergina. Ji siekia gyvenime ir visuomenėje kilti šiek tiek greičiau nei bendraamžės. Sugarbaby nori būti lepinama, vertinama ir nešiojama ant rankų. Tai savo vertę žinanti mergina, kuri nesitenkina vidutinybe. Sugarbaby terpė – prabangūs restoranai, dizainerių parduotuvės bei egzotiškos kelionės. Nesupraskite klaidingai: sugarbaby nėra tiesiog tuštutė barakuda. Tai moteris, gebanti sukurti ypatingą atmosferą, kurioje nublanksta žemiškos problemos.

 

Gent assisting lady from car

4. Sugarmama: lemtingoji alfa moteris

Sugarmama (cukrinė mamytė) – kiek retesnė, tad itin trokštama partnerė. Ji turi viską, ką privalo turėti ambicinga bei nepriklausoma moteris. Sugarmama renkasi jaunesnio vyro ar moters kompaniją – priklausomai nuo tikslų, poreikių ar nuotaikos;)

 

Macho retro 50s fashion man wearing sunglasses and leather jacket.

5. BoyToy: vaikinas, kurio nori visi

Boytoy – tai savimi užtikrintas, jaunas bei patrauklus jaunuolis, kuris nebijo būti įvertintas dosnios moters ar vyro. Sugarbaby ar Boytoy kompanijoje niekada nebūna nuobodu. Tai žmonės, kuriuos gaubia pozityvi energija, jaunatviškas šarmas ir elegancija. Jie padės užmiršti gyvenimiškus rūpesčius ir kaipmat nubrauks bent dešimtį metų.

Ar esi pasiruošęs atverti naujas santykių galimybes? Sugardaters registracija nemokama 😉