TRAUKIA TOLIMIEJI RYTAI? SugarDaters® KVIEČIA SURASTI SUGARDADDY arba SUGAR BABY KINIJOJE!

SugarDaters® jau įžengė ir į Kinijos rinką! Ką tai reiškia mums, lietuvėms ir lietuviams? Ogi tai, kad nuo šiol galite surasti savo SugarDaddy arba SugarBaby kiniškoje SugarDaters® versijoje – Goodlifedating.cn

SugarDatingas yra santykiai, kurių pagrindas – finansinė nauda. Nors vis dar yra manančių, jog tokie santykiai yra kažkuo menkesni nei tradiciniai, paremti vien romantiniais motyvais, realybė ir skaičiai kalba ką kita: per pastaruosius pora metų SugarDatingas išpopuliarėjo ir tose Europos šalyse, kuriose, atrodė, toks santykių modelis niekada negalėtų prigyti. Tai tik dar kartą įrodo, kad ir mūsų šalyje gerėjant ekonominei situacijai ir augant viduriniajai klasei daugėja mąstančių, kad laikas – pinigai, ir norinčiųjų juo švaistytis – vis mažiau.

SugarDatingas yra atviras, skaidrus bei reikalaujantis mažiau laiko sąnaudų nei įprasti santykiai, dėl to yra vienodai naudingas abiems poroje esantiems asmenims.SugarDatinge nereikia rinktis tarp darbo ir malonumo.

Mūsų radare – jau ir Kinija!

GoodLifeDating.cn, – tai pirmoji Sugar Daddy pažinčių svetainė Kinijoje, turinti partnerius Europoje. Per pastaruosius metus sulaukėme nemažai klausimų iš mūsų vyriškosios auditorijos (SugarDaddies) apie galimybes surasti kinų tautybės SugarBabe. Nustebinti tokio pobūdžio klausimų, nusprendėme surengti apklausą tarp SugarDaters® narių kelete šalių. Apklausos rezultatai – gal ir ne itin stebinantys, bet tikrai įdomūs.

Kodėl Sugar Daddies ieško kinių Sugar Babies?

Rezultatai parodė, kad didelė dalis apklaustųjų turi potraukį – ar netgi fetišą – azijietėms. Kai kurie SugarDaddies mano, jog kinės yra atviresnės seksualiniame gyvenime nei europietės. Kiek tokie lūkesčiai pagrįsti realybe – neaišku, tačiau akivaizdu, kad taip galvoja ne vienas SugarDaters® narys.

Verslo kelionės

Pagrindinė priežastis, kodėl europiečiai pradėjo ieškoti pažinčių Kinijoje – vis dažnėjančios verslo kelionės į ketvirtąją pagal dydį pasaulio šalį. SugarDaddies fantazuoja apie egzotiškos išvaizdos moteris, kurios galėtų aprodyti apylinkes bei padėtų pajusti vietinę dvasią.

Kinės nesensta?

Viena populiariausių priežasčių, kodėl Europos SugarDaddies renkasi rytietes – jaunatviška pastarųjų išvaizda, kuri, jų nuomone, yra atspari laikui. Nors tradiciškai SugarDaddies ieško gerokai jaunesnių moterų kompanijos, Kinijoje tai tampa praktiškai neaktualu: keturiasdešimtmetės Rytuose gali atrodyti ne prasčiau, nei dešimčia ar daugiau metų jaunesnės europietės. Apklausos rezultatai rodo, kad SugarDaddies labiausiai rūpi ne tikrasis moters amžius, o jaunatviška išvaizda. Pasak apklaustųjų, jaunai atrodanti, tačiau brandi moteris yra tiesiog tobula SugarBaby.

 

Ar mūsų SugarDaddies iš tikrųjų teisūs? Užsukite į GoodLifeDating. Ir įsittikinkite patys!