Oliwia Misiak: cukrus – tarsi narkotikas

Oliwia Misiak – sumani, strategiška bei kritiška SugarDaters® sugarbaby prisijungė prie mūsų blogo! Jos pasiūlymo bendradarbiauti tiesiog negalėjome atsisakyti. Kodėl? Nes ji kalba iš patirties. Oliwios istorijos ir patarimai – taiklūs, bekompromisiai ir nepagražinti, metantys iššūkį  ir teigiamiems, ir neigiamiems mitams apie sugardatingą. Oliwia sugardeitingo pasaulyje sukasi jau pustrečių metų. Šis partnerystės modelis merginai atvėrė ne vienerias  duris bei išpildė daugybę troškimų, mat Oliwią visuomet viliojo vyresnių vyrų kompanija. Nuo šiol kiekvieną savaitę jūsų lauks šviežias Oliwios įrašas naujojoje blogo skiltyje Sugar Advisor. Tikime, kad Oliwios patarimai įkvėps ir SugarDaters® bendruomenę, ir esančiuosius šio paslaptingo gyvenimo būdo užribyje.

 

Oliwia Misiak

Oliwia1

 

Sumani, strategiška bei kritiška sugarbaby. Gimusi 1993-aisiais, 58 kg, 172 cm. Rašytoja, kosmetologė, grožio specialistė, masažistė, bendravimo su vyrais – lovoje bei už jos ribų – ekspertė. Pasaulio pilietė, šiuo metu gyvenanti Kopenhagoje atviruose santykiuose su vienu iš savo sugardadžių.  

Jaunų ir patrauklių merginų galvose verda daugybė pirmojo pasaulio problemų. Vieni pasirinkimai gali nuvesti prie kaviaro, kiti – prie maisto išsinešimui iš greitojo maisto restorano. Pirmajai kategorijai priklauso ir merginos, kurioms patinka vyresni vyrai. Pabrėžiu: ne seni, bet vyresni. Ne paslaptis, kad šias merginas vilioja ir šių vyresnių džentelmenų pinigai. Tačiau ne tik tai. Neretai tokie vyrai turi gyvenimiškos patirties, tvirtai stovi ant žemės, žino, kaip efektyviai pasiekti savo tikslus bei yra visapusiškai patrauklūs. Jiems trūksta nebent naujovių, šviežumo bei moteriško dėmesio – tobulos sugarbeibės savybių. Nepamirškime ir proto, rafinuotumo bei gero skonio – šios savybės turi ypatingą svorį šiame pasaulyje.

Kai kurie vadina tai sugardeitingu. Tačiau idealioje partnerystėje šie žodžiai egzistuoti negali. Niekada neištarkite jų garsiai. Mes žinome savo roles, bet apie jas kalbėti nereikia. Tai – bežodis susitarimas. Susitarimas tarp jaunos merginos, kuri yra pasiruošusi kelionei į geresnį pasaulį bei vyro, kuris gali pasirūpinti šia kelione be atgalinio bilieto. Kodėl be atgalinio bilieto? Todėl, kad kartą paragavę Crystal niekada nebenorėsite grįžti prie Carlsberg. Šis pasaulis – tarsi narkotikas. Sunku ir susivokti, kada spėjai tapti priklausomas. Įspėju – šis tekstas yra gana kritiškas, o mano požiūris į vyrus – praktiškas.

 

Sugardaddy

received_10155132348415240

 

Tobulas džentelmenas, pasiruošęs pakloti pasaulį po kojomis, mainais už truputį dėmesio (bei reprezentatyvią išvaizdą). Vienišas, turtingas, bet pažeidžiamas. Mažas berniukas, įkalintas senstančio vyro kūne. Popiežius Jonas XXII yra pasakęs: Vyrai – tarsi vynas: vieni pavirsta actu, kiti su laiku tik gerėja. Visiškai sutinku. Tačiau, kaip bebūtų, ir vieniems, ir kitiems reikia savų žaisliukų. Tai gali būti automobiliai, laivai, kamuoliai ar… moterys. Ir tas niekada nepasikeis. Ko jie trokšta labiausiai? Pripažinimo. Vyrai retai jo susilaukia iš savo žmonų, merginų ar netgi motinų. Jų ego niekada nepasotintas. Būtent čia atsirandame mes. Mes esame jų užuovėja nuo realybės. Žavios ir įspūdingos moterys, pasiruošusios priimti kiekvieną jų sielos ir kūno milimetrą. Jis išleis visus sunkiai uždirbtus pinigus, kad pasijaustų tikras vyras. Vyrai valdo pasaulį, tačiau vyrus valdo moterys. Kartokite sau tai kaip mantrą. Vyrų gyvenimo prasmė yra padaryti įspūdį mums – silpnajai lyčiai.

Sugarbaby

Oliwia2

 

Tarnauti rėmėjui – varginantis reikalas, ypač jei tai nėra pagrindinis tavo gyvenimo tikslas. Mat tavo ambicijos ir ryžtas – vertinamos savybės, tačiau tik nedidelėmis dozėmis. Protingos sugarbeibės trokšta sėkmės, kuri yra nepasiekiama be jo pagalbos. Svarbu ne tik pinigai. Ryšiai, ryšiai ir dar kartą ryšiai. Tau nepasiekiami žmonės yra jo draugai. To, kad jis pristatys tave kaip savo antrąją pusę, – negana. Tau dar reikalingas pasitikėjimas savimi, protas bei… gebėjimas gerti. Gerti daug. Sėkmingi žmonės dažnai skandina savo liūdesį alkoholyje. Brangiame alkoholyje. Vadinasi, turi žinoti, pavyzdžiui, ar Cabernet Sauvignon dera su jautienos nugarine. Visada egzistuoja galimybė, jog po ištaigingų girtavimų nakties gausi savo išsvajotąjį darbą. Pasirūpink, kad jis atsimintų tavo entuziazmą, žavesį ir skoningą, tačiau seksualią suknelę. Tegul nuo tavo veido niekuomet nedingsta šypsena. Elkis su juo pagrabiai ir būk dėkinga, kad gali būti jo girto ir turtingo rato dalimi. Taip pat nepamiršk, kad ryte turi atrodyti tarsi deivė. Išmok gerti. Tai – prabangos pasaulis, kuriame pagirios neegzistuoja.

Moterys instinktyviai trokšta pasipuikuoti savo gerove. Tiesa, ne visos, bet sugarbeibės – neabejotinai. Mes visos fantazuojame apie Chanel rankinę ar Tiffany žiedą. Turi kai ką suprasti: apetitas ateina bevalgant. Kitaip tariant, kuo daugiau turi, tuo daugiau nori. Tavo lūkesčiai auga, nes tau atrodo, kad nusipelnei visko, ką jis tau duoda. Tačiau svarbiausia yra neturėti jokių lūkesčių. Nepriimk nieko kaip savaime suprantamo. Vertink jį. Geros mergaitės visuomet bus apdovanotos.

 

Nuoširdžiai jūsų,
Sugar Advisor
Sekite Sugar Advisor Facebooke bei nepamirškite prisijungti prie mūsų Instagram, Facebook, Twitter , Tumblr bei SugarDaters® Snapchat.