Testas: ar esi sutverta prabangai?

Visi žino, kas yra privilegija – tai tam tikras pranašumas, kurį turi asmuo ar asmenų grupė, dažniausiai dėl socialinio ar piniginio statuso. Tačiau iš tikrųjų nusimanyti apie privilegijuotą gyvenimą gali tik jais iš tikrųjų besimėgaujantys, tiesa?

Mūsų rate merginos yra pasirinkusios būti SugarBabėmis dėl įvairių priežasčių, tačiau viena pagrindinių, be abejo, – tai galimybė mėgautis privilegijomis, kurių gali atnešti santykiai su turtingu ir įtakingu žmogumi. Užuot dirbusios nuobodų darbą už minimalų atlygį, jaunos, žavios ir ambicingos merginos renkasi būti tokia pat žavia, tik….. gerokai turtingesne savo versija. Galų gale, tai yra pasirinkimas. Galima rinktis laiko stūmimą ofise ar darbą virtuvėje prabangiame restorane. Kita galimybė – vakarieniauti tame restorane ir būti aptarnaujamai tų, kurie nusprendė, kad būtent taip turi atrodyti jų kasdienybė.

O kokia esi tu? Privilegijuotas gyvenimas, žinoma, gali būti ir ne tau. Tad parengėme testą, kuris padės įsitikitni, ar esi sutverta prabangai: pasirink tarp paveikslėlių A arba B penkiose kasdienio gyvenimo situacijose. Pasitikėk savo instinktais ir per daug nesidrovėk. Pradedam!

1. Įsivaizduok, kad eini apsipirkti
Ar verčiau apsipirkinėtum išparduotuvėse, ar įsigytum patinkančio dizainerio kūrinį?

2 būdai apsipirkti

2. Įsivaizduok, kad turi nusigauti iš taško A į tašką B
Ką rinktumeisi: viešąjį transportą ar žavų automobilį, į kurį tilptų ir draugės?

test2

3. Įsivaizduok, kad išalkai
Ką rinktumeisi: 5 eurų vertės užkandį, 60 eurų vertės patiekalą stilingame restorane?
testę

4. Įsivaizduok, kad užsimanei naujo papuošalo
Pasirinkimas paprastas: bižuterija ar prabangus dizainerio darbas?
test4

5. Įsivaizduok penktadienio vakarą su draugų kompanija
Alaus bokalas sausakimšame bare ar staliukas madingame klube?
test 5

Ką sako tavo rezultatai?

Nepamiršk – visa tai gali suteikti Sugar Daddy – džentelmenas, kuriam bus malonu pildyti tavo užgaidas. Suteik sau šansą pasijusti princese, o vyrui – tikru vyru. Nieko nėra neįmanomo!