5 svarbiausi patarimai naujai sugarbabei, arba kaip gauti tai, ko nori

Jei esi sugardating’o naujokė, tikriausiai jau turi nemažai klausimų, į kuriuos atsakymų gali duoti tik… patirtis. Kaip surasti savąjį sugardaddy? Ko reikėtų tikėtis iš naujų santykių? Ir, svarbiausia, kaip prieiti prie materialinio susitarimo, kuriuo būtumėte patenkinti abu? Sakoma, protingi žmonės mokosi iš svetimų klaidų, tad siūlome remtis labiau patyrusių merginų patirtimi, kad savųjų būtų galima išvengti jau pačioje pradžioje.

 

  • Planuok iš anksto

 

Pirmoji žinutė – galbūt ir ne laikas aptarinėti materialines subtilybes, tačiau turėk omenyje, jog apie tai reikėtų pradėti kalbėtis kuo anksčiau – kuo labiau atidėliosi šį pokalbį, tuo bus sunkiau prie jo grįžti. Tad žvelk į pirmąjį pasimatymą kaip į verslo susitikimą – pasirodyk puikiai pasiruošusi ir pasirengusi deryboms.

 

  • Eik tiesiai prie reikalo

 

Žinoma, mandagumo ribose. Tačiau patyrusių sugarbeibių patirtis rodo, kad būti pernelyg kukliai irgi nereikėtų – tik tu vienintelė esi iš tikrųjų suinteresuota savo gerove. Jei nežinai, ko nori, tuomet nieko ir nesitikėk. Romanas įvyks vėliau (arba ne), tačiau jo sąlygos turi būti aiškios nuo pat pradžių. Tuo labiau, kad laikymusi už rankučių ir romantiškais žvilgsniais sąskaitos neapsimokės.

 

  • Būk diplomatiška, tačiau ne nuolanki

 

Sugardatingas – tikrai ne vieta nuolankumui puoselėti. Žinoma, tavo potencialus sugardaddy turi matyti, kokios naudos iš santykių turės ir jis, tad nepamiršk, jog viskas remiasi į tavo charizmą ir asmenybę. Tačiau jokiu būdu nesileisk į santykius, kuriuose nesijaustum šimtu procentų patogiai. Mandagiai, tačiau nuosekliai ir aiškiai išdėstyk savo sąlygas ir pasitikėk savo verte.

 

  • Būk prieinama, bet ne desperatiška

 

Visuomet atmink, jog kad ir kokia žavi, jauna ir įdomi esi, niekas nėra įpareigotas tave remti ir lepinti. Sugardaddy turi patikėti, kad esi verta jo laiko ir dovanų. Tad kūrybiškai atskleisk savo geriausias puses ir neužkrauk jo asmeninėmis (ar finansinėmis) problemomis. Tai nereiškia, kad turi vaidinti naivią ir nesitveriančią iš laimės be jokios priežasties, tačiau tavo asmenybės ir fizinis patrauklumas turi būti tai, kas jį motyvuoja tave lepinti, tačiau jokiu būdu ne gailestis.

 

  • Neprisikurk iliuzijų

 

Sugardatingas paprastai turi daugiau vertės, nei gali būti išmatuojama pinigais (juk tiek daug galima pasimokyti iš brandžių ir sėkmingų žmonių!). Tačiau nepamiršk pagalvoti apie savo realius kasdienius poreikius netgi tuomet, kai turi savo sugardaddy pašonėje; net jei vakarienės elegantiškuose restoranuose ir kelionės į egzotiškas vietas anksčiau ar vėliau taps tavo kasdienybės dalimi, nepamiršk, kad gyvenimas tęsis ir sugrįžus iš prabangių viešbučių. Tavo kasdienis gyvenimas, kuriuo nepasirūpins niekas kitas, tik tu pati.