SUSIPAŽINKITE SU MARIJE OOSTING, KONKURSO SANTA’S NEXT SUGARBABE NUGALĖTOJA!

Jau pasitikome Naujuosius, tačiau šventinis sezonas dar tikrai nesibaigė. Na, bent jau vienai merginai – šveicarei Marije Oosting (Me95), į kurios sąskaitą jau keliauja solidus 3000€ prizas iš Sugardaters®. Visai nebloga suma už kalėdinę nuotrauką, tiesa?

Atrinkinėdami sugar babes į kalėdinį kalendorių buvome maloniai nustebinti jų kūrybiškumu,, grožiu ir drąsa. Tiesa, nors sulaukėme nuotraukų antplūdžio, dėl vietų kalendoriuje stokos negalėjome patalpinti visų norinčiųjų nuotraukų. Tačiau tos, kurioms pasisekė pelnyti vietą, kaip tikriausiai visi sutiksite, buvo neįtikėtinai karštos.

Ir vis dėlto viena mergina Sugar Daddies ir Sugar Mamas akyse sublizgėjo labiausiai. Tai – Marije Oosting, kuri pademonstravo aukščiausią kalėdų senelio viliojimo pilotažą bei surinko daugiausiai balsų. Gerai įsižiūrėkite į nuotrauką, nes apie šią merginą dar išgirsite: tokia karštutė ant kelių nusileidžia tikrai ne kasdien!

Tačiau šventinio periodo esmė – ne cukruje (t.y. piniguose), ar ne? Kalėdos Sugardaters® – tai dalyvavimas vienoje sėkmingiausių kampanijų, dėmesys iš svetainės narių, šventinis pakylėjimas… Juokaujame, žinoma: viskas čia sukasi apie cukrų. Ir  Marije Oosting nusipelno visko iki paskutinio cento!

Nekantraujame pasikalbėti su SANTA’S NEXT SUGARBABE nugalėtoja ir jums viską apie ją papasakoti. Kaip ji jaučiasi laimėjusi pagrindinį prizą? Kaip ketina jį išleisti? Nepraleiskite šių ir kitų intriguojančių detalių apie žaviąją danę mūsų bloge.

Norime širdingai padėkoti visoms dalyvavusioms konkurse ir nepatingėjusiems balsuoti. Tai jūsų dėka SANTA’S NEXT SUGARBABE tapo nepamirštama patirtimi! Sėkmingų ir sukruotų jums naujų metų!