Įvertinkite pirmąsias SANTA‘S SUGAR BABE konkurso finalininkes!

Norime pasidžiaugti, jog paskelbę kalėdinį konkursą SANTA‘S SUGAR BABE sulaukėme daugybės seksualių, nuotaikingų ir akį prikaustančių nuotraukų. Iššūkį suvilioti Sugar Santa priėmė Sugar Babes  iš įvairių Europos šalių –  Vokietijos, Danijos, Lenkijos, Rumunijos ir Suomijos. Iš nuotraukų gausybės atrinkti vos keletą geriausių buvo tikras iššūkis! Tad skelbiame pirmąsias tris konkurso finalininkes, kurios nuo šiol oficialiai pretenduoja į SANTA‘S SUGAR BABE  nugalėtojos titulą: Georgia56, Jasmine25 ir Shalamar.

Georgia56

Pirmoji finalininkė – Georgia56 iš Graikijos – tikras kalėdinis angelas. Neabejojame, jog ši iškilių formų šviesiaplaukė šiemet susilauks ne tik daugybės dovanų iš savo Sugar Santa, bet ir solidaus jūsų balsų kiekio.

 

Jasmine25

Ši žavi auksinė kalėdinės elfės figūrėlė – Jasmine 25 iš Rumunijos. Nesmerksime, jei kalėdų eglę nuotraukoje pastebėjote ne iš karto:)

 

Shalamar

Giliai įkvėpkite, nes supermodelį primenanti lenkė Shalamar tikrai gniaužia kvapą. Ilgakojė brunetė neabejotinai žino, kaip sugundyti Sugar Santa. O ar pavyko sugundyti jus?

Balsuokite už labiausiai patikusią!

Tikimės, kad pirmosios savaitės Sugar Babes jūsų nenuvylė! Georgia56, Jasmine 25 ir Shalamar – nuostabios išvaizdos savininkės, sugebančios pademonstruoti subtilų seksualumą ir kalėdiniame amplua. Jei manote, kad viena iš jų yra verta konkurso nugalėtojos titulo – paskubėkite atiduoti savo balsą. Balsuoti gali tik Sugar Daddies ir Sugar Mamas, tad jei nesate užsiregistravę SugarDaters®, dabar yra puikus metas tai padaryti! Už šias Sugar Babes galite balsuoti tik iki šeštadienio, gruodžio 3 d., 23:59 val. Šeštadienio vidurnaktį paskelbsime kitos savaitės Sugar Babes. Nepamirškite, kad atiduoti dar vieną balsą galėsite ir paskutiniąją balsavimo savaitę.

Nepatingėkite ir balsuokite už gražiausią bei kūrybiškiausią mūsų kalėdinio kalendoriaus nuotrauką!