Paskubėk! SANTA’S SUGAR BABY konkurso registracija eina į pabaigą!

Ar žinojai, kad suvilioti seniausią visų laikų Sugar Daddy liko visai nebe daug laiko? Jei vis dar neatsiuntei nuotraukos, kurioje prisidengusi dirbtiniu sniegu ar jaukiai įsitaisiusi kalėdinėje aplinkoje bandai suvilioti Kalėdų senį – patariame paskubėti. Mat lapkričio 23-oji – paskutinioji nuotraukų kėlimo konkursui diena!

Jei manai, kad tai – nepakankama priežastis sudalyvauti mūsų konkurse – skaityk toliau!

Nepamiršk, jog vien nusprendusi sudalyvauti konkurse turi didelį šansą gauti 100 € prizą (t.y. tuo atveju, jei nuotrauka bus pakankamai kūrybinga ir pateks į mūsų kalėdinį kalendorių). Be to, tokiu būdu neabejotinai pritrauksi daug dėmesio iš visų aktyvių svetainėje užsiregistravusių sugar daddies iš mažiausiai 17 šalių. Galiausiai, tavo kalėdinė nuotrauka, galimai pateikusi į platesnius vandenis, gali ne tik užkrėsti kitus kalėdine dvasia, bet ir būti pastebėta talentų medžiotojų. Ką jau kalbėti apie finalinį konkurso prizą – 3000€! Patikėk, galimybė laimėti – tikrai didelė 😉

Mūsų sąraše šiuo metu – beveik 100 konkursančių. Tai reiškia, jog nuotraukos kokybė ir tavo kūrybiškumas yra esminiai faktoriai, kurie padės išsiskirti iš kitų.

Nepamiršk sekti mūsų Instagrame, Facebooke, Twitter ir Tumblr!