Svarbi informacija apie konkursą Santa’s Sugar Baby

Labai džiaugiamės, jog nuo konkurso paskelbimo dienos gavome daugybę karštų nuotraukų iš sugarbabių savo kalendoriui! Tačiau nenustokite jų siųsti – kuo daugiau nuotraukų, tuo daugiau galimybių išrinkti gražiausią nugalėtoją.

Dar nesudalyvavusias konkurse kviečiame tai padaryti. Na, o jau įkėlusios nuotrauką, prisiminkite, kad jų galite kelti ir ne vieną – tai tik padidins šansą būti pastebėtai. Nuotraukose galite pademonstruoti save iš skirtingų kampų, skirtingose vietose ir su skirtingais kostiumais – kaip tik leidžia jūsų vaizduotė.

Tam, kad nuotrauka patektų į antrąjį konkurso etapą – tą, kuriame atrinktų nuotraukų savininkės bus apdovanotos 100 eurų prizu – nuotrauka turi būti kūrybiška, skoninga ir, žinoma, seksuali. Primename, kad konkurso tema – Sugar Santa vilionės.

Konkursinei nuotraukai galite pozuoti vilkėdamos kalėdinį kostiumą ar seksualius temą atitinkančius apatinius. Galite iškepti sausainių Kalėdų seniui ar prisidengti tiesiog kalėdinėmis dekoracijomis. Prie kalėdinės nuotaikos nuotraukoje kūrimo gali prisidėti ir aplinka – žiemai besirengianti gamta ar šventiniam periodui besiruošiančio miesto instaliacijos. Kokią idėją pasirinktumėte, svarbiausia išlaikyti seksualią kalėdinę nuotaiką – būtent jos mūsų komanda ir ieškos atrinkdama nuotraukas antrajam etapui.

Esminė informacija toms, kurios dar neįkėlė nuotraukos ar norėtų patobulinti jau esančią savo galeriją:
• Nuotrauka turi būti seksuali, skoninga ir atitikti kalėdinę tematiką.
• Nuotraukoje turi atsispindėti bandymas suvilioti kalėdų senelį – tačiau visiškai neapsinuoginant.
• Konkursinė nuotrauka negali būti ta pati, kurią naudojate kaip profilio nuotaiką svetainėje ar kur nors kitur internete.
• Kuo geresnė nuotraukos kokybė, tuo didesnis šansas patekti į kalendorių ir laimėti 100 eurų ar finalinį prizą – 3000 eurų.
• Nuotraukoje turite būti lengvai atpažįstama bei turi gerai matytis jūsų veidas; dar geriau, jei matosi ir jūsų kūnas!
• Nuotraukoje negali būti kitų žmonių.

Iš esmės tai yra tos pačios taisyklės, kurios galioja ir kitų nuotraukų kėlimui į SugarDaters.lt. Daugiau informacijos apie konkurso taisykles rasite čia.

TIkimės sulaukti dar daugiau karštų, seksualių, ir, svarbiausia, kalėdinių nuotraukų iš jūsų visų!
Atrask idealią atmosferą fotosesijai, apsivilk ką nors skoningai seksualaus tam, kad suviliotum Sugar Santa, pasipuošk kalėdiniais akesuarais ir padidink savo šansus susišluoti pagrindinį prizą.

moodboard