KONKURSAS: „SANTA’S SUGAR BABE“

Ar jau pajautei Kalėdų dvasią savyje? Jei dar ne, mielai padėsime šiuo klausimu! SugarDaters® skelbia konkursą: „SANTA’S SUGAR BABE“.

Danijoje, šalyje, kurioje buvo įkurtas pirmasis SugarDaters® puslapis, likus mėnesiui iki Kalėdų vaikai kasdien gauna po dovaną. Lietuvoje ir daugelyje kitų šalių panašią funkciją atlieka Advento kalendorius su šokoladiniais saldainiais viduje. Tačiau ar suaugusieji nėra tiesiog labiau subrendę vaikai, kurie vis dar tiki Kalėdų seneliu? Remdamiesi šia idėja sukūrėme kiek kitokį prieššventinį kalendorių – tokį, kuris vietoje šokolado viduje slėps… Sugar Babes.

Pademonstruok savo kūrybiškumą

Įsivaizduok, jog ruošiesi pasimatymui su kalėdine Sugar Daddy versija – Sugar Kalėdų seneliu. Kaip pabandytum jį suvilioti? Kokią lūpdažio spalvą pasirinktum? Kokius apatinius dėvėtum? SugarDaters® siūlo kūrybiškai pažvelgti į šią temą ir tapti mūsų kalendroiaus veidu.

Tau tereikia būti Sugardaters.lt nare ir į konkurso skiltį iki lapkričio 27 d. įkelti nuotrauką, kuri tavo nuomone geriausiai atspindėtų tave kaip Kalėdų senelio Sugar Babe. Gražiausias ir kūrybiškiausias nuotraukas reguliariai skelbsime Europos šalių SugarDaters® svetainėse. Už labiausiai patikusias nuotraukas savo balsus atiduos Daddies ir Sugar Mamas. Balsavimas vyks tokiu principu, jog už kiekvieną Sugar Babe bus galima balsuoti tik jos nuotraukos paskelbimo dieną iki vidurnakčio, tačiau gruodžio 25–30 dienomis bus galima balsuoti už visas paskelbtas nuotraukas. Konkursą laimės visų mėgstamiausia nuotrauka, o nugalėtoją paskelbsime sausio 2 d.

Kadangi jau esi Sugar Babe, neabejojame, jog žinai, kaip išsiskirti. Pristatyk save seksualiai ir provokuojančiai, tačiau skoningai – nuogumas konkurse nėra leidžiamas. Kad galėtum dalyvauti konkurse, žinoma, turi būti bent 18 metų. Taip pat turėk omenyje, kad atrinktas nuotraukas naudosime taip pat ir už SugarDaters® ribų – socialinėse medijose bei tarptautinėje spaudoje. Profesionali sesija jokiu būdu nėra būtina – svarbu tik tai, kad nuotauka kuo geriau atspindėtų tavo viziją.

Rask 3000€ po Kalėdų eglute

Nesvarbu, ar šiemet buvai gera ar bloga mergaitė. Mūsų Sugar Santa – ypatingai dosnus. Taigi visos merginos, kurias atrinksime Kalėdų kalendoriui, gaus 100€ , o konkurso nugalėtoja susižers 3000€! Ką jau kalbėti apie dėmesį, kurio susilauks kiekvienos dalyvės SugarDaters® profilis.

Mes tikime tavo aistra bei kūrybiškumu ir linkime sėkmės!

Daugiau apie konkursą – skiltyje „Sąlygos ir nuostatos“. Jei turite daugiau klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis: alexandra@sugardaters.com.

Nepamirškite sekti mūsų Instagram, Facebook, Twitter ir Tumblr!