Sugar daddy: kam reikia princo ant balto žirgo jei gali gauti karalių su nuosavu žirgynu?

Kokios mintys pirmiausia šauna į galvą išgirdus magiškus žodžius sugar daddy? Turtingas sponsorius, gebantis pirštų spragtelėjimu (t.y. banko perlaida) panaikinti ilgai kamavusius finansinius rūpesčius? Gyvenime daug pasiekęs vyras, norintis žavios kompanionės verslo susitikimams ar egzotiškoms kelionėms? Taip, tačiau toli gražu ne tik tai. Šią nišą kuo puikiausiai užpildo vienkartinės eskortų paslaugos. SugarDaters® svetainėje mes suteikiame galimybę ne trumpalaikiam apsikeitimui paslaugomis, bet kai ką daugiau – šansą sukurti tvirtus abipusiškai naudingus santykius, kuriuose abi pusės jaučia, kad gauna tai, ko nusipelno.

Surask savo sugar daddy dabar!

Atvirumas – sėkmingų santykių pagrindas

Būkime atviri – kiek turtingų vyrų gali būti tikri, kad moterys juos medžioja dėl asmenybės ar išvaizdos, o ne banko sąskaitos dydžio? Kiek moterų yra pasiryžusios vaidinti atsidavusią antrą pusę vien dėl finansinės naudos? Tokie santykiai yra praktiškai pasmerkti nesėkmei. Ir ne dėl to, kad viena pusė juose yra išlaikoma ir materialiai lepinama, o todėl, kad jie nuo pat pradžių yra paremti melu.

SugarDaters ši problema išsprendžiama labai paprastai. Viskas prasideda nuo aiškaus ir konkretaus bendro susitarimo tarp sugar daddy ir sugar babe. Nustatę abiems priimtinas ribas, galite užtikrintai pasinerti į naujus santykius.

Svarbiausia – abipusis malonumas

„Jei man reikėtų merginos vienai nakčiai, nueičiau pas prostitutę. Tačiau gyvenime jaučiuosi priėjęs tą ribą, kuomet jautiesi persisotinęs vienos nakties nuotykiais. Turiu žinoti, kad žmogus, leidžiantis laiką su manimi, patiria malonumą, o ne jaučiasi dirbantis nemėgstamą darbą“ – teigia vienas iš Sugardaters.lt® užsiregistravusių lietuvių. Toks požiūris vienija mūsų sugar daddies, kurių dauguma yra tiesiog persisotinę trumpalaikių sekso pramogų ir ieško prasmingų santykių.

Niekada negali žinoti, ar santykiai su sugar daddy nenutruks po pirmo pasimatymo – kaip ir bet kurie kiti santykiai. Tačiau visuomet yra galimybė, kad SugarDaters® surasite ne tik rėmėją, bet ir žmogų, iš kurio galėsite pasisemti patirties ir įkvėpimo ar tiesiog gerai praleisite laiką. Gyvenimas per trumpas laukti princo ant balto žirgo. Tos, kurios žino, ko yra vertos, princus susiranda pačios.